tandır-kebap1 IMG_0011 IMG_0015

Tandır Kebabı

 

Ankara’da  “Fırında Tandır  kebap” deninde ilk akla gelen mekanı olan

Konyalı Hacı usta/Balgat’ ın ENFES Kuzu Tandır kebabını tatmalısınız…

 

Etlerimizde Tuz Hariç hiçbir katkı kullanmıyoruz.

Tandır Kebabı KHU Balgat’da yenir…

 

Tandır kebabını, özel olarak imal edilen taş fırınımızda, meşe odununun sıcak ateşinde, bakır leğenler içerisinde hazırlıyoruz.

Tandır Kebabı, 10-15 dakika ara ile sürekli ters-düz edilerek, kendi yağı ile suyunu kaybetmeden, Fırının ateşe en yakın kısmında 5-6 saat pişirilir. Tandır Eti, dinlendikçe lezzetlenir ve servise hazır hale gelir.

Konyalı Hacı Usta  hiçbir zaman doğalgaz ile çalışan yani yapay fırın kullanmaz, lezzetinin büyük kısmı taş fırında odun ateşinde hazırlanır. Odun ateşinin  Tandır Kebabına verdiği koku ve lezzet  sizi mest edecektir.

Tandır kebabını, önceden sipariş edebilir, böylelikle bütün olarak, koyunun istediğiniz bölgesini de size sunabiliriz. 

Güler yüzlü personelimiz ve geniş mekânlarımız da sizleri ağırlayarak Tandır kebabı ve menümüzdeki diğer kebap ve pidelerimizi de tattırmak isteriz.

Lokantamıza gelecek vakti olmayan müşterilerimiz, gerek WhatsAPP hattımız, gerek telefon hattımız, gerekse de İnternet sitemiz üzerinden  iletişime geçerek pratik bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Tüm Sipariş Gönderim Bölgelerimize  paket sipariş seçeneğini kullanabilirsiniz.

Tüm tandır siparişleriniz Paket servis alt yapısı ile , özel paketleme yöntemleri ile paketlenerek ve çıtır çıtır şekilde evinize, ofisinize getirilir.

 

Sosyal Medyada Paylaş
Katagoriler: ,

Bir cevap yazın

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rating*

× Whatsapp Sipariş
%d blogcu bunu beğendi: